Training Ontwikkeling Leiderschap sinds 1947
Het trainingsinstituut voor ontwikkeling en leiderschap sinds 1947
Waar wil jij je in ontwikkelen?
Er is iets dat we allemaal hebben, maar voor iedereen anders is: potentie. Het vermogen om iets in beweging te brengen. Iets te veranderen. Een verschil te maken. Klein of groot. Waar wil jij je in ontwikkelen?
Thema's
Communicatie
Trainingen
Excelleren in senior leiderschap
Invloed en verandermanagement
Leg een stevige basis als leider
Leiderschap
Persoonlijke ontwikkeling
Verdiepen van je leiderschap
Adviesgeprek
Wil je hulp bij het kiezen van de juiste training? In een vrijblijvend adviesgesprek kijken we welke training het beste bij jou past.
Maatwerk voor jouw team of organisatie
Concrete oplossingen voor vraagstukken op het gebied van talent-, leiderschap- en organisatieontwikkeling.
Ontwikkelgebieden
Managementtraining Sociale Veiligheid
Wil je bijdragen aan sociale veiligheid binnen je organisatie? In deze training leer je hoe je als leider een veilige werkomgeving creëert.
De juiste coach voor jouw persoonlijke en professionele groei
Persoonlijke trajecten om de potentie in jezelf te ontdekken en concrete stappen te zetten om meer uit jezelf en je werk te halen.
Populaire coachingstrajecten
Training en coaching
Haal nog meer uit je training bij de Baak door de training te combineren met individuele coaching.
Het trainingsinstituut voor ontwikkeling en leiderschap
Al sinds 1947 helpen we professionals en leidinggevenden bij hun persoonlijke en professionele ontwikkeling.
Ontdek de Baak
Wij zoeken collega's
Kom jij ons team versterken?
Waar ben je naar op zoek?
Gevonden trainingen 0
Gevonden pagina's 0